Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko
Настрій: Керуючий
музіка: Джем ФМ

Я и эгоизм в потребительском обществе

Было на сегодня несколько планов. Ради наиболее приоритетного я отменил все остальные. Затем человек, который на первом месте приоритетности, просто так отменил намеченое и вышло, что я просто-напросто потерял день. Странные люди. Хотя, эти их проблемы.

А еще сегодня свершилось НЕЧТО! Я еще год назад поставил себе за цель стать отъявленным эгоистом. И вот случилось: что-то где-то заклинило в моей голове и я им стал... Это меня радует. Теперь я как раньше. Моя жизнь вошла в русло лета-2007. В этом есть свои плюсы и минусы. Но главное что на этом этапе я новый. Так что на выходе результаты не смогут повториться. Мой разум свободен, я волен от грусти и огорченья:-) Теперь даже то, что по идее может испортить мне настроение, не станет детонатором для этого. Я живу в потребительском обществе и нужно ко всему так же потребительски относиться. Я долго этому учился и вот как часто это случается - пришло внезапно, как тогда, когда я учился кататься на коньках. Пробуешь-пробуешь - ничего не выходит, а потом в миг раз и вышло!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 14

як я тебе розумію)Я егоїст уже чимало часу...

і як тобі цей стан? Як вдалося ним стати, підтримувати це? Я ще не пробував чхати на все і всіх, раніше я був тактовний - міг поступитися своїми інтересами аби людині, що мені дорога, було добре, але після того як віддачі від цієї людини не отримав - став таким про якого йдеться в пості...

Трохи накладно всім пояснювати, чого я таке стерво, але по-іншому не можу - або ти, або тебе...

хм... а я стерв ненавиджу:-) На мою думку порядна дівчина і стерва не може бути однією і тією ж людиною

А яка на твою думку є порядна дівчина?

в ідеалі чи в реальності? Просто це дві несумісні речі. В ідеалі порядних неіснує, але є більш-менш порядні.

В ідеалі чи в реалі? Розкажи про тих що існують (неважливо чи в реалі, чи в ідеалі))))

В радикальній реальності - це та дівчина, що втратила цноту зі своїм чоловіком з яким прожила усе життя. Для якої сім"я - головний пріорітет. В помірній реальності - скромна, розумна, вродлива дівчина. Яка вміє поєднувати кар"єру та сім"ю не обділяючи останню. Допускається, що в неї було за все життя не більше трьох статевих партнерів. Звісно, що на стан зрілості, а не молодості.

:))) Не ображайся, але я над цим коментарем хвилин з 5 сміялася. Невже ідеальна дівчина обов’язково має бути цнотливою? Вам, чоловікам, це в кайф чи що?

5 хв.? То-то я думаю чого так довго відповідаєш:-) Нам чоловікам в кайф усім усе по-різному. Всі люди різні. Важливий не фізіологічний факт. Просто цнота є доказом духовної цноти. Хоч мушу визнати, що серед моїх знайомих було цнотливі шалава. Парадоксально звучить, але правда

Дивно якось, якщо дівчина нецнотлива - вона духовно пропаща, а якщо чоловік - він мачо... Короче. Я відмовляюся від подальших коментарів.

зацепило?:-))) Я хотів лише сказати, що порядна не буде лягати під кожного десятого. Порядна буде трахатися лише з тим, з ким зустрічається. А там як вийде. Відносини не завжди приводять до шлюбу. У тому й є реальність. Такі чоловіки не мачо, а бабники. Їм оцінку не даю. Сам не такий

Я эгоист закоренелый,но это тоже нелегко,со временем поймеш.А от грусти и огорчения все равно не уйти.Человек по своей природе эгоист,но надо все таки найти грань которая не уничтожит тебя как человека.

Я и не говорю что это легко. Человеком быть легче чем эгоистом. Всегда был человеком и лишь теперь, когда понял что от этого толку не будет и это никому не надо, смог стать таким как большинство - ЭГОистом (гы, если перевести на наш язык, то выйдет неологизм - Яист:-)))


 
ОБОЗ.ua