Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko

Пост навздогін

Усе рідше роблю записи у свій блог. Є справи важливіші, а раніше писав ледве не щодня (це ще в ті часи, коли я мешкав на ЖЖ). Пост хоч і навздогін, але усього невикладеного тут не висвітлю. Що нового? Працюю як і працював. Сумно. Вдома на кухні повним ходом йде ремонт. Вчора після роботи зайшов в "Метро", де купив протигрибкову грунтовку, але як потім виявилося - не ту, що треба.  40 грн. на вітер. Дійшовши до своєї фортеці знову запрягся до роботи - переніс холодильника та інший хлам з кухні - звільнив простір для укладання кахлю. Під час написання цих рядків, певно, робота вдома кипить. 8 баксів за кв. метр - божевільні гроші. Ось що означає батьки пенсіонери. Я б таке собі навряд чи дозволив. Опісля цих клопотливих справ змив з себе увесь бруд, але потім знову замарався - довелося знімати ще й лінолеум з долівки кухні. Пізніше прийшла Шапка. Зустрів її радісно - дуже бо скучив, але вона прийшля без настрою. Це передалося, на жаль, і мені. Ще більшого гніву надавав той факт, що батько розмовляв по телфону так, що вуха закладало - от я і зірвався - закричав на всю хату аби випустити пару. Після цього усе стало ще гірше - Шапка на мене образилася. Коротше кажучи, погана я людина - не може вона зі мною ужитися - я не вмію приділяти коханій тієї уваги, на яку вона заслуговує. А вона заслуговує усього найкращого.

 

Сьогодні день видався гарним. Хоч з ранку я й напрацювався, але вже опісля обіду  начальник пішов додому (були причини?), Сергій поїхав а-ля на ідентифікацію. Зам. вже тиждень як у відпустці. Тож зараз сиджу на роботі сам. З одного боку добре, але й одночасно давить жаба, що я один працюю - інші вже вдома.

Сиджу, слухаю музику, дивлюся у вікно. В неті не налазишся - швидкість мінімальна. Нещодавно начитався свого улюбленого журналіста Манчука (чит. тут - http://kermanich.livejournal.com/). Особливо сподобалася його стаття про київський кригокіл.

Дзвинив Михайлу, дізнався, що він сьогодні теж заклопотаний - у коморі облаштовує щось схоже на шафу. Маю безліч планів, але часу на їх втілення обмаль. Здебільшого вони пов'язані з фотографуванням чи написанням чогось. На це не вистачаэ або часу, або засобів. От аби на роботі був інет, то не у школу робочому процесу я встиг би надзвичайно багацько. А так... Вдома пріорітети зовсім інші маю.

Особистий фронт: усе файно, я кохаю, мене ніби теж. Проте не без облому - я складна людина. Шапка каже егоїст. Я не знаю як змінитися і від цього страждаємо обидва. Я дуже ціную Шапку і не хочу її втратити, але вона дає зрозуміти, що якщо так буде і далі, то саме так і трапиться. Сумно.

З планів: виграти $10 тис. в конкурсі З Києва з любов'ю, на який ми вже відправили свою розповідь - Реквієм по дзвонам. Тепер чекаємо розіграшу. Також планую запостити усі пропущені пости в ЖЖ. Ще створити власну новинну спільноту, куди зкопіюю усі свої народні новини. І в подальшому буду туди їх розміщувати. В ідеалі - свій сайт: для статей та новин. Але це дуже трудомісткий процес.

З цікавого - це те, коли я дивлюся сюжети коханої на 5-му каналі. Дуже приємно за те, що вона - моя) Я нею пишаюся.

З сімейного: здоров'я батькыв та сестри не дуже. Сумно.

З активних планів: велосипедизм, піші прогулянки Києвом, фотографування. Можливо куплю ролики, якщо вдасться уникнути критики матері, яка на такі плани крутитиме у виска.

А так ніби все. На цьому буду закінчувати. Раптом що - ще напишу.

Завжди ваш, Сєрж. Адіас!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 1

притирки, притирки, не ты эгоист, а просто привыкаете... проза постепенно замещает романтику, и это тоже хорошо :)


 
ОБОЗ.ua