Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko

Лукострільні вихідні

Цей пост виходить  із запізненням у тиждень - немає можливості запостити.

У зв’язку з тим, що вчора у мене не було інету – роботи на лінії, я минулий пост розміщую сьогодні разом з цим.
Роблю традицією починати свій запис у блозі з брутальних згадок тих, хто «пасе» мій щоденник. Ті про кого я – розуміють, що я до них звертаються, тож маю можливість вам нагадати про вашу розумову відсталість. Решті читачам свого блогу посилаю велетенський привіт і запрошення приєднатися до глумління над людьми з моєї роботи, які щодня моніторять мої записи на хайвеї з намірами відкопати хоча б якусь згадку про місце моєї роботи чи ще про щось – аби зробити мені погано. Давайте їх звати «імпотентами з держпідприємства соціального супергероя» (уточнювати якого саме підприємства – не будемо).
Тільки-но хотів писати про те, що сьогодні їду на шашлики, як прийшов відбій – не всі карти зійшлися і доведеться відкласти цей смачнючий захід(
 
В по-народному в мене все по-старому. Здається я лідирую за кількістю новин, хоча не впевнений. Окрім того в рейтингу статей та новин за певний період я очолюю усі номінації. Це добре, адже є грошова винагорода. Засмутило в деякому сенсі те, що на сайті з’явилися автори, що дуже гарно пишуть – конкуренція ще та. Але з іншого боку це добре. Адже конкуренція покращує якість, а значить і якість мої статей та новин за ідеєю має стати кращою. У мене багацько новин проходять повз по-народному – або фото вийде невдале, або полінюся зафіксувати цікаве спостереження, або через поламаний фотик не можу встигнути швидкоплинне явище. Окрім того за браком часу багато новин просто забуває опублікувати або досиджуюся до того, що вони стають вже не актуальними.
Між іншим варто зазначити, що я 31-го квітня їду до Львову. Це якщо ми з Шапкою встигнемо винайняти помешкання. Квитки вже купили. Хотілося б аби не повторилися минулорічні перипетії, коли квитки довелося здавати. Львівяни-хайблогерці, не підкажете варіантики?)
П.С. Нагадаю, що минулого року я вже писав про своє збирання до Львову, саме за цим постом і знайшла мене Шапка, коли шукала там квартири в оренду. Тож тепер в те гаг писати слово Львів не буду – немає потреби))) А Шапці рекомендую шукати квартири лише на офіційних сайтах) А то мене може бентежити інший варіант)))
 
 
Теги: робота, работа, хайвейблог, хайвей, начальство, керівництво, системний адміністратор, імпотент, мавпочка, імпотенти з держпідприємства, соціальний супергерой, Сєрж Милославський, Серж Милославский, Я, секретний агент, місто лева, квитки, по-народному, рейтинг, номінації, бали, допомога
 
Замість відкриття велосезону відкрили лукострільний
Минулих вихідних, коли Шапка наполегливо навчалася вдома, я з Міхою вирушив на його дачу задля того аби відкрити наш ІІ-й вело сезон. Нагадаю, минулого року я відкрив вело сезон зі своїм першим велобайком. Хоч і втелющив у нього божевільні гроші, але проблем не можу відібратися до тепер – дуже вже складний у налаштуванні. З гальмами з горе пополам розібрався. Тепер найголовніша проблема – вільний хід коліс – коли перегортаю велика догори дригом – то колеса під час оберту швидко зупиняються. Минулого уїк-енду ніби впоралися з переднім колесом – вільноходик – ідеальний (тьху 3 р. – аби не зглазити), а от до заднього руки ще не дійшли. Проблема ще й в тім, що відновилася минулорічна проблема – коли мені в’їхали в колесо від чого порвався ланцюг. Тоді ми ніби на ковадлі її начепили назад (нормальними способами вона не налазила), а от після зимовки глядь – а ланцюг спадений. Причини зрозуміти я не можу. Можливо хтось позичав кататися і вона знову порвалася), але мало вірогідно. Тож того разу впоралися лише з переднім колесом. Залишилося змуштрувати заднє та владнати негаразди з ланцюгом. Збираюся купити одну ланку і спробувати нею замінити порвану – кажуть, можна начепити й викруткою (можливо на всяк випадок куплю спец прилад).
Так от того разу після ТО велика та відверто кажучи ремонту ми достатньо проголоднілися. Михайло знайшов у закромах НЗ дачі дві бляшанки консерви – сардини та ризьке золото – опорочені шпроти) Захавали без хліба. Потім попили кави після чого натягнувши тестеву на професійний лук почали стріляти в фанерну ціль. Треба сказати не таке вже це й просте зайняття стріляти з лука. Але цікавенне – однозначно! Виявляється в не натягненому стані лук сягає висоти вище мене (а я 1,835 м). Коли натягаєш «тетеву», то сягає вище носа. Натягнувши стрілу бажано довго не цілитися і одразу стріляти – рука швидко втомлюється й починаю трястися – в ціль потрапити стає складніше. Стояли ми не на нормованих 70-ти метрах, а значно ближче. Все рівно випадково поцілили лише раз влучно. Порші спроби млинцем. Наступного разу, сподіваюся, буде краще) П.С. Наконечник у стріли схожий на форму кулі. В разі потрапляння її в людину дуже велика вірогідність того, що ви її вб’єте. Гадаю, що є всі шанси на те, що вона проштрикне її наскрізь.
Потім я поїхав додому – до Шапки. Я тепер сімейна людина і не можу собі дозволити ночувати не вдома.
Ці та решту подій ви можете побачити на хвотках) Приємного перегляду!
Ремонтируем велик
Миха натягивает тетеву
Вот такая дыра в стене вышла)


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (2)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 13

Рекомендував цей запис
клево)
Це точно! Дуже кльово постріляли
Прикол!!!! Напевно, весело провели вихідні!!!!
Авжеж. З такою зброєю!
гарні стріли:)
Критика-это скрытый пиар.
А хто критикує?
Критика-это скрытый пиар.
Цікаво, і далеко ми заїдемо 31 (!) квітня))))))))
Не далі, аніж 600-700 км
Справу у тім, що у квітні 30 днів))

 
ОБОЗ.ua