Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko

Соединенные Хутора Украины

Коментировать, а главное ГОЛОСОВАТЬ, прошу по этой ссылке (нажмите крайнюю правую звёздочку). Спасибо!

Україна мрії – це демократичний союз хуторів, що розкинулися колоритним серпантином на просторах ланів та лісів, гір та річок стародавньої Скіфії

І кожен хутір, то окремий панський маєток в якому заправляє українець-пан. Хутірській шляхті прислуговує москаль-жебрак, що приїхав до України на заробітки. Слід зазначити, що московські заробітчани, то вже не таке й страшне лихо, адже дешева робоча сила тільки на благо процвітанню Союзу Українських Хуторів. Втім, українці – нація вихована та культурна. Своїх найманців ніколи не залишить голодними – нагодуємо борщем з пампушками та шматом хліба змащеним цибулею та сіллю із салом. І москалю втіха, і пану спокій.


 
Гурману – ”сало-бар”, туристу – ”хату-мазанку”

У найближчому майбутньому СХУ / прийматиме у себе Чемпіонат Європи з футболу. До цього важливого заходу країна ґрунтовно підготувалася: VII-м з’їздом Хутірської Ради у Жмеринці було прийнято закон за яким 5% кожного з полів, що призначалися для посіву та вирощування сільськогосподарських культур, має бути переформатовано на футбольні поля. Кожен з Хуторських округів зобов’язався побудувати у себе у вказаний строк стадіон.

Також до Чемпіонату Хутірською радою було вирішено побудувати метрополітен, який би сполучав усі хутори між собою. Вже сьогодні побудовано найвизначніше диво інженерної думки – траншею між Бердянським хуторським маєтком та керченським – на дні Азовського моря.

Крім того було виділено кошти на розвиток харчової індустрії. Особливо успішною виявилася мережа сало-барів, де на очах відвідувачів готують різноманітні саловмісні страви, а за бажання клієнтів проводять майстер-класи з їх приготування. По усьому світові поширилася ця мережа, у багатьох країнах організовано курси сальної церемонії.

Питання помешкань вирішено давно – на території усіх хуторів кожен турист може знайти персональну хату-мазанку за цілком прийнятну ціну. Проста технологія побудови таких хат дозволяє задовольнити потреби усіх туристів.

Українці неповторні поміж інших націй. Кожен школяр з курсу історії України знає, що його хутір стоїть не землі Божій. У той час, коли Бог роздавав землі народам Землі, українець спав, а коли прокинувся, зрозумів – залишився без землі. Нічого робити – пішов до Бога слізно просити земельки під хату, і милосердний Бог поступився йому своєю. От і живуть тепер українці на землі Господній.


Велетенські бойові бджоли на охороні державного кордону

Українець вирізняються з-поміж інших своєю самодостатністю. Його хата стоїть скраю і немає йому діла до міжнародних чвар. У нього свої справи – у діжці вишнівка доспіла та яблука з капустою, гірками та помідорами заквасилися. На дереві вишні поспіли – слід полізти нарвати на варення та компот.

Українець живе собі тихо, насолоджується життям, йому ніщо не загрожує, адже велетенські бойові бджоли зосереджено охороняють кордони Українського Союзу Хуторів. І нехай тільки-но спробує яка-небудь москальська бджілка сунути свого носа в українську грачиху – враз дамо відсіч.

Українське радіо, що транслюється на увесь світ, постійно бентежить світову спільноту надзвичайними новинами, що регулярно трапляються на теренах наших хуторів: то баба Пріська заріже сусідську курку, коли та залетіла на її подвір’я, то Дід Петро зрізав гіляку сусідської Груши-дички, бо та розрослося так, що перейшла за межу його городу.

На тлі терористичних актів, міжрелігійної та расової ворожнечі, що постійно відбуваються у різних куточках світу, наші новини вносять у людські серця надію на краще.

Українська місія занадто глобальна аби сформулювати її у двох словах. Головні віхи історії людства відбулися за участи українців – наші амбіції задоволені. Єдине чим палко переймається українська рада хуторів сьогодні – це активізація світової співпраці у розробці проекту першого поселення людей на Марсі. У київському хутірському маєтку вже побудовано першу експериментальну модель марсіанської хати-мазанки, а також на прикладі пана київського маєтку апробовано владну модель, яку варто було б втілити, на думку розробників, і на Марсі.


Замість ”Mate” – ”buryan de’lux”

Можливості українців безмежні. На прикладі самогоноваріння ми можемо опанувати світову алкоіндустрію, замість усіляких джемів через активну рекламну кампанію можемо впровадити у продаж звичайнісіньке варення. Замість усіляких моднячих напоїв а-ля ”Mate” чи щось інше, можемо продавати малинові, нагідкові, мелісові, м’ятні, смородинові, вишневі напої. Для найвитонченіших і гламурних можемо намішати якогось бур’яну і назвати це чимось на кшталт ”buryan de’lux”. Впроваджується така стратегія виключно маркетинговими методами. До прикладу, надрукувати рекламні листівки, закупорити їх у пляшки з-під пива та відвантажити до чорного моря. А там вже течією й до європейського споживача недалеко. Європейський ринок буде опановано!

У разі втілення усього вищезазначеного українці досягнуть найбажанішого, чогось такого, що буддисти називають нірваною. Нарешті українцям дадуть спокій і вони зможуть безтурботно спостерігати як квітнуть вишні, а над ними гудуть хрущі. Або як кішка Матильда ”приведе” кошенят і дід Іван їх закопає, а вражений хлопчик своїми руками їх відкопає, заганяючи бруд під нігті і знову покладе до кішки, а потім дід знову побачить їх і з подивом вигукне ”Знову привела, проклята душа!”. І це в той час коли світові біржі будуть хилитатися від фінансової кризи, а мешканці європейського союзу обговорюватимуть в котрий раз прийняття якоїсь там конституції. А потім раптом отямляться і в пазлі, що так довго складали знайдуть частинку якої не вистачало – Україну.

Коментировать, а главное ГОЛОСОВАТЬ, прошу по этой ссылке (нажмите крайнюю правую звёздочку). Спасибо!Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (2)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 6

Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис
Цікаво)
Размечтался.

 
ОБОЗ.ua