Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko
Настрій: відмінний
музіка: тиша

Пост-навздогін №N: про ніщо та імпотентів

Доволі часто у мене в блозі можна зустріти публікацію під такою назвою. А все через те, що я нерегулярно висвітлюю події свого життя, які, за ідеєю та концепцією електронного щоденника та формату, який я обрав для свого блогу, мають бути тут висвітлені. Переважна частина усього того найважливішого, що відбувається у моєму житті, не знаходить місця у цьому щоденнику. На жаль чи на щастя. Проте пересічні події потрапляють на його сторінки. Все залежить від ситуації. Є час та настрій на це – запис з’являється, ні – то й читати немає чого. Навіть більше-менше серйозні записи в «по-народному» я дуже рідко сюди перепощую. А там у мене цікаві новини, статті та спостереження. Все маю намір перепостити собі сюди усе те, але ніяк руки не дійдуть. На плани продублювати хайблог в лівджьорнал я вже давно «забив» – нереально. Але починалося все навпаки – головним був саме ЖЖ, а сюди я просто копіював пости, а на коментарі навіть не відповідав та й не читав. Тепер в ЖЖ – у мене повний спокій та затиш. В деякому сенсі я шкодую, що так «запустив» ЖЖ – він більш надійний, аніж ХВ. Хайблог може вже в наступному році зникнути, як то трапилося з інфостором, на якому я зберігав безліч фоток та іншого, і яке все одним махом беззворонтньо зникло. Хоча ЖЖ з переходом у власність російській компанії «СУП» теж не викликає підозри. Найбільш надійним сегментом міг би бути блог на гулі, однак далі реєстрування і стартового посту у мене руки не дійшли. На ЖЖ і блозі «Google» мене можна знайти за ніком serzh84odarenko, десь так)

Колись реєструвався на ще якомусь блозі, але за пів року простою мені прийшло повідомлення, що мій профіль перенесено до архіву. Не знаю що воно таке, але мені не подобається. Я хочу аби мій щоденник існував якомога довше не залежно від моєї присутності на ньому. До чого, скажіть мені будьте ласкаві, в ЖЖ є така функція: коли розміщуєш фото, то пропонують встановити строк, який вона буде перебувати на їхньому сервері. Найпопулярніший термін – пів року. Навіщо мені здалося аби фота зникла за пів року? За пів року захочу переглянути свої старі записи та фото, а вони зникнуть? Звісно можна встановити і безмежний строк перебування фотки на ЖЖ, але не за замовчанням. Я завжди ставив «галочку» навпроти завжди (чи як воно там зветься). Тож за досить короткий час мій об’єм безкоштовної пам’яті на вичерпався. Тепер я не можу туди додавати фото. Лише через вставку посилань.
Щодо російської «СУП», то все ж впевненості у перевазі цієї мережі немає. По-перше, за переходу у російську власність одразу були видалені усі опозиційні до російської влади блоги. Контроль ведеться повсюди. Звісно, якщо ваш щоденник відвідують за місяць чоловік десять, то навіть попри відверті заклики йти мітингувати проти Путіна-Мєдвєдєва його не видалять. Але якщо ваш блог популярний і ви на ньому публікуєте подібні записи – видалення гарантоване. На ХВ такого, звісно, що немає.
Давно вже хотів перевірити межу вседозволеності в інеті. Втім після закриття інфостору такі думки трохи притихли. Межу показали. Дійсно – на «інфосторі» був завал маразму. Одна справа, коли порно – нехай комусь це здається огидним, однак воно має право на існування. Самотнім холостякам, студентам, підліткам, які не мають часу та/або грошей на знайомства така річ конче необхідна. При чому ключовим словом виступає передостаннє слово попереднього речення:-) Однак, коли зустрічаєш педофілію, то це переходить усі рамки дозволеного. Огидно та низько. Я не звинувачую Мася. Він каже, що таке відео зберігалося на сервері за проханням СБУ – аби простежити людей, які його розміщували. Не кажу, що вірю, але й не стверджую, що це брехня. Дивує підхід – на тому ж «вконтакті» порно валом, втім наше «доблєснойє» СБУ ніяк не реагує. А навіщо? Адже цап-відбувайло вже знайшовся.
То ж до чого я? А, так. Давно вже хотів перевірити межу віртуальної вседозволеності слова. Дії вже давно не вседозволені. Колись безкарні крадії віртуальних «зелених» почували себе так само захищено як і різного роду сепаратисти на форумах зараз. А тепер їх саджають. В принципі про сепаратизм в Україні говорити серйозно не доводиться – якщо депутати відверто виголошували такого роду заклики і не були покарані, ба перетворилися на таких собі мучеників, то що вже говорити про «простих смертних»? Невже є шанси на хоча б арест з допитом за те, що я буду закликати людей на якомусь форумі чи блозі до замаху на діючу та законну владу в Україні? Що можна казати про це у той час, коли владу у нас і так захоплюють тими сами рейдерськими засобами на будь якому рівні.
Невже мені може щось загрожувати у тому разі якщо я на своєму блозі буду закликати людей до порушення територіальної цілісності країни або до повалення існуйочої влади? Дзуськи! Не вірите? А давайте перевіримо у найближчому майбутньому? Я починаю готувати пост який буду порушувати усі існуючі закони. Себто буде закликати людей до незаконних дій. Навіть попри те, що сам я прихильник націоналізму, цілісності української держави та одномовності, я буду закликати до протилежного. Побачимо чи діють закони у віртуальному просторі. Якщо після мого сепаратистського запису нічого не станеться – значить творити можна геть усе. Он Сербун відверто написав, що хоче безкарно вбити людину. Це є намір. Цікаво чи є таке бажання законним? Поживемо-побачимо.
Втім попри усе вище сказане блог не є зовсім безкарним. Я вже неодноразово писав про те, що отримував на роботі догани за те, що журився у своєму щоденнику на дуже низьку зарплатню. Виявляється, то є комерційна таємниця, яку я порушив. Буквально тижні два тому від зам. директора мого підприємства прийшло прохання до мого безпосереднього шефа розібратися зі мною щодо моїх записів на хайблозі. Провели виховну роботу. А за що? За те, що я дозволив соціальному супергерою Сєржу Милославському опублікувати у своєму щоденнику запис, де він «нєлєсно» обізвався про системного адміністратора свого секретного підприємства. Маячня кажете? «Реальність!» - одповім я вам! Імпотенти, а саме так я називаю стукачів, регулярно моніторять мій блог та у разі найменшої згадки про роботу докладають про це недалекому керівництву. Чому недалекому? Тому що воно ведеться на стукачів, але ж розумні їх ігнорують.
Тож де межа віртуальної вседозволеності? Це я маю перевірити в одному з найближчих постів. От таке моє бунтарське єство, панове)
Бувайте здорові, хай вам щастить, з вами був Сєрж, Адіас!Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 11

звідки дані про зникнення хб?
паніка в сєлє
не говори:)) Армагеддон прямо. Ща піду на твіттері посиджу
Не перекручуйте
Це не дані, а припущення
Героям Слава! Но к чему самого себя позорить,что у тебя маленькая зарплата,если можно использовать метод ГАЛАХВАСТАго;-)?

Кстати, идея...
Блеф-неплохой способ набить себе цену.Ведь все верят,например,в то,что звёзды Голливуда получают за фильм десятки млн $ ,а поди проверь-сплошной пиар... Э-эх,дубинушка,у-ухнем...((

чё за картинка?
Это Вася Степанов,играющий супермена в стиле Сергея Бодрова-младшего в фильме Фёдора Бондарчука ''Обитаемый остров''.Кстати Федя так на Олега Дубину(шку) похож :-D


 
ОБОЗ.ua