Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko

Середньовічні співи та музика в музеї Булгакова

Вчора з Шапкою в усесвітній день музеїв відвідали меморіальний будинок Булгакова. Вхід був вільним. Також за моєю рекомендацією там була присутньою Чайка – моя співробітниця. Я ж із Шапкою прибули туди разом із знімальною групою 5-го каналу. Себто Шапка з ними, а я підійшов дещо пізніше. Захід почався зі середньовічних співів з балкону Булгаковського будинку. Потім молода дівчина зіграла на флейті. Лише після цього ми потрапили до середини музею. На задньому дворі концерт продовжився. Знімальна група відбула досить рано. Шапка було хотіла аби в мене взяли коментар, але не вийшло.

Потім була невеличка перерва, в який ми з Шапкою пішли на екскурсію будинком, а моя співробітниця накинулася на вино та чай зі здобою. Вона завжди ходить на подібні заходи і їсть там.
Екскурсія видалася цікавою, особливо сподобалося дзеркало у якому можна побачити приховану кімнату. Наприкінці хатньої мандрівки ми подарували нашому екскурсоводові свою з Шапкою розповідь, події якої відбуваються в цьому будинку і на цій вулиці.
Це саме та робота, з якою ми брали участь у конкурсі «З Києва з любов’ю». По ходу конкурсу виявилося, що, по-перше, це промерський конкурс, а по-друге, після оголошення переможців (і звісно не знаходження себе у їх списках) ми побачили хто були ці переможці. Як виявилося, простими людьми там і не пахло. Серед першої десятки були відомі письменники (на зразок Ірванця чи автора «Московіади», який у своїй конкурсній роботі обісрав столицю і з цією сранню увійшов до списку переможців), кандидати наук, головні редактори крутих видань. Тож такі прості смертні як ми, нехай і впевнені у своїй перемозі, не мали ніяких шансів.
Між іншим, перед тим як прийти до цього музею я відніс до мерії свої фото Києва на фотоконкурс від мера (точніше керманиці фотоконкурсу на місці не було і довелося залишити фотки в магазині Ив Роше). Сподіваюся на перемогу і отримання від Космоса нового фотоапарату, що так мені необхідний – старий бо зламався. Втім знову ж таки, у разі участі в конкурсі фото-професіоналів, я знову залишуся поза грою. Поживемо-побачимо. Чи точніше – будемо подивитися.
Концерт здається тривав до початку першої ночі. Ми ж із Шапкою поїхали додому значно раніше. На цьому моя розповідь закінчується. Бувайте здорові, всього хорошого, з вами був Сєрж, АДІАС!

P.S. Офіційно й лаконічно цей захід звучить так:

18 мая, в Международный день музеев Дом Булгакова порадовал своих посетителей необычным концертом. Исполняли средневековые мелодии на давно забытом инструменте XI-XIII веков - клавесине. Этот инструмент в пьесе Булгакова «Кабала святош» предстает одним из главных героев наравне с людьми. По традиции в этот день вход в музей был бесплатным.

Прошу голосувати за новину за посиланням. Дуже дякую, панове!

Пели прямо с балкона известного дома №13 на Андреевском спуске

А также на заднем дворе

Порадовали также игрой на скрипках...

...и флейте


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (3)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 14

Рекомендував цей запис

А то ви думали як

Рекомендував цей запис

Деж сподобалося!

Чудово!!!! Із задоволенням читала запис та розглядали фотки! Приємно, що такі заходи проводяться!!!
Дякую) А відео?
Звичайно! Боляче, що пропускаю всі цікаві заходи,не можу ніяк вибратись з кучі роботи, на концерт, де приймала участь донька, теж не попала (грає на віолончелі)!!! Чекаю, щоб запис вона переглянула - їй буде дуже цікаво!!!
а вона теж стародавні мелодії грає?
Так, але відчуваю, що сучасному виконанню більше часу приділяє, та в музичній школі навчальні плани кардинально змінилися (добре це, чи ні), але в стародавній музиці, більше щирості почуттів! Опинитися би хочь на хвилинку у ті романтично-загадкові часи!!!
Рекомендовал эту запись

Рекомендую!!!!

Ви для того і працюєте аби відпочивати. Якщо не відпочиваєте, то марно працюєте
Можливо, але на "автопілоті" - ризикуєшь більше, більше проектів народжується, до того ж праця лікує від душевних травм, завданих близькою людиною, а відпочивати трохи пізніше, ще не час!
Ну, то у разі, коли робота подобається...
Рекомендовал эту запись

Добре, що хоч хтось ходить на такі заходи і нас інформує. Дякую, було цікаво переглянути.

нзш

 
ОБОЗ.ua