Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."

Роби як я!

1.png

Моя популярність

Моя популярність

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы

чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

bigmir)net TOP 100

Відео

Опрос

В чому сенс буття?

Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko

чорна міткаплани, дитинство, термінатор, стара квартира, квартира, Термінатор, кінотеатр, Жовтень, Флоренція, прогрес, весілля, каблучки, золото, медовий місяць, море, Крим, квитки, РАГС, заява, шлюб, секс, наркотики, рок-н-ролл, рок, Льодовиковий період, білка, вбрання, одяг, сорочка, краватка, весільна сукня, весільне вбрання, трансформери, трансформери-2, мультфільм, мультсеріал, мультфильм, мультфильмы, мультфільми, кіно, фільм, фільми, проект, електронна газета, газета, журналістика, журналіст, журналізм, сайт, портал, пам’ять, планы, детство, терминатор, старая квартира, терминатор-4, кинотеатр, синема, сінема, Октябрь, Флоренция, прогресс, свадьба, обручки, кольца, медовый месяц, Крым, билеты, ЗАГС, заявление, женитьба, Ледниковый период, белка, одежда, рубашка, галстук, свадебное платье, свадебная одежда, трансформеры, трансформеры-2, мультсериал, кино, фильм, фильмы, электронная газета, журналистика, журналист, журнализм, память, план

Нові плани

Не встиг я реалізувати усі плани піврічної давнини, як намалювалися нові – більш пріоритетні. Поспішаю їх зафіксувати у друкованому вигляді – аби не забути. А так написав – і ніби зробив крок до їх реалізації)

1) Подивитися четвертого «Термінатора».
Фільм дитинства. Вважаю, його варто подивитися навіть якщо він виявиться препоганим. Це легенда. І навіть у разі її спаплюження варто бути в курсі з першоджерел (себто з перегляду). Кіно це варто дивитися виключно на великому екрані. Дуже мені сподобалося у «Флоренції» - там і планую переглянути і цю картину. Жовтень більш колоритний, але дуже вже далеко – доступні лише ранні сеанси, а в Трощинському кінотеатрі є можливість піти й на останній сеанс і у разі припинення руху громадського транспорту – дійти додому пішки (пів години жіночою ходою).
Пам’ятаю як дивися Термінатора ще на старій квартирі, я був тоді малим, а показували його на 7-му каналі (так і називався – зараз це, здається, «Тоніс»). За першого показу подивитися мені його не вдалося – батьки як побачили голозадого мужика (Арні), одразу перемкнули. А там є ж іще й поцілунки тощо! Тож подивився я його підпільно, коли батьків не було вдома. Багато у кого перший перегляд Термінатора нагадує про «трофейні» відеомагнітофони. На ньому вони дивилися його в якості «аналогова копія з аналогової копії»… У мене в домі ніколи не було відеомагнітофону. Пізніше і ДВД також. Лише в кінці 2005-го з’явився комп’ютер. Приблизно з того самого року я дізнався що з часів мого народження прогрес відбувається не лише у будівництві, де будинки почали склом обкладати, а й електроніці. Хоча у друзів я все ж таки бачив компи і приставки. Але то було з розряду недосяжнгостей і буржуйності. Ну яка звичайна сім’я, скажіть мені, могла мати відеомагнітофон, музичний центр чи комп’ютер до початку 21-го століття? Ніяка – лише багатії.
Тож Термінатор варто подивитися))) Оце я накрутив)))

2) Купити весільні каблучки.
Дізнався, що золоті каблучки можна придбати й за 200 грн. Виявляється, золото доступне не лише багатим людям або тим, хто придбав його за часів радянського Союзу. Тож маю можливість навіть обирати. Якщо існують каблучки за 200 грн., то які ж це шикарні каблучки мають бути, скажімо за 500 грн.?! Тож, маю реальні шанси придбати не дешевку, а гідний товар.

3) Подати заяву до РАГСУ.
Я не прихильник шлюбів як таких, я прихильник традицій. Рідко коли мої думки ширяють у цій темі, і усілякі весілля мені до лампочки. Просто хочу аби Шапка була задоволена). Ну, не знаю я як говорити про свої стосунки та почуття зі Світлою уникаючи «цукерної сиропності». Я не вважаю, що секс, наркотики та рок-н-ролл у комплексі – це признак чоловічості. Я зневажаю наркотики та наркоманів (навіть фітонаркоманів:), я люблю секс, але не думаю, що «розпилюватися» на ліво – це по-чоловічому. Я слухаю переважно рок (на радіо на 99% лише «Джем ФМ»). Інколи класику та старі пісні (не ностальжі). Тож де тут сиропність? Може мені варто як колись у слізному пості написати «Хард рок алілуя», аби не здавалося, що мої записи киснуть від солей?

5) Подивитися «Ice age-3» у кіно.
Епохальна білка чи хто воно там таке – заслуговує на це.

4) Придбати квитки у Крим – на море.
Саме там ми з Шапкою плануємо провести «медовий місяць». У часи незалежної України люди не святкують весілля – і ми не вийняток. Весілля – «удєл» олігархів. Ми просто розпишемося, покатаємося містом, пофоткаємося і у той самий день від’їдемо на море. Шкода, що компанію для поїздки так і не знайшли. Льоша з Натою не можуть за причиною її вагітності. Вєталь може й зміг би, а от його дружина – працюватиме. Інших пар, з якими було б невимушено та весело, ми не знаємо.

5) Придбати мені сорочку та краватку на розписування, Шапці - весільну сукню.
Що додати? Костюм у мене є – три роки тому придбав. А от краватки та сорочки не маю. Я вперше одружуюся і досвіду у цій справі не маю. Та й на чужому весіллі був лише раз у житті. І то на мегабуржуйському. Для Шапки це також перше, воно ж і останнє весілля. Тому весільної сукні не має. Вона не з тих, хто на шкільному випусконому «щиголяє» у весільному вбранні.

6) Ну і саме весілля.
Розписатися, покататися містом, наробити весільних фоток і відчалити на море. От і все. Не люблю я ці речі, хочеться якомога простіше все владнати. І жити далі. Розписування – це лише пакт про ненапад) Довічний)

7) Подивитися «Трансформери-2»
Ну, коли вийшла перша частина, то очікування було сильніше. Справа в тім, що це відео реалізація частини мого дитинства. Коли ми гасаючи печерськими дворами як штик прибігали додому на «Трансформери» - мультсеріал. І яким би поганим не був фільм подивитися його варто.

8) Нарешті запустити наш з Михайлом проект – електронну газету.
Давно вже над цим працюємо і все марно. Цього разу, сподіваюся усе вийде. Ми обрали шлях мінімізації та спрощення. Простенький необтяжливий сайт. Недоліки лише в тім, що з пам’яттю буде напруга. Боротьба буде йти за кожен кілобайт. А я у той самий час хочу розміщувати там фотки, відео матеріали. Окрім статей і новини, на кшталт тих, які я пишу в «по-народному».

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы

Комментариев: 11

ОБОЗ.ua