Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko

Первый раз в первый ЗАГС

Ось як би вирішив закріпити свої з Шапкою стосунки на юридичному рівні – розписатися. Не так сталося як гадалося. Спочатку прийшли у вихідний день – тоді заяви не приймають. Виявилося, що це можна зробити лише у вівторок та четвер. І лише у той час, коли всі люди працюють: з 9-ї до 18:00. Наступного разу причимчикували до РАГСУ вранці в четвер – я відпросився на роботі, а Світлій треба було на 11-ту годину на зйомку. О 8:30 були на місці. Вже за півгодини там вимуштрувалася черга у кілька пар. Простоявши півтори години, до 10-ї, ми пішли з нічим – Шапка спізнювалася на пресконференцію. моїх намагань.  

Не розумію, навіщо створили такі складнощі у подачі заявки на реєстрації шлюбу? Таке собі випробування? Типу одружаться найкращі і най витриваліші? Ми муки черг не стали терпіти. Тим паче, що до осені зручних дат вже не залишилося. Льоша обслуговував центральний РАГС і у нього там є знайомі. Тож через нього домовився і обрав зручну для себе дату – перше серпня о 9:30. Тож хто бажає – можете завітати і побачити таїнство створення сім’ї Шапки-Рябошапки та Сєржа Милославського із клану Одаренків.
Буде церемонія, наші промови та саме реєстрація шлюбу. Потім ми їдемо кататися Києвом, обідаємо у ресторані і відбуваємо до моря. Перша шлюбна ніч буде у плацкарті).
 
P.S. З’їздили-таки ми зі Світлою до Центрального РАГСУ учора ввечері. Зайшли. Зайняли чергу. Виявилося, що ми 62-гі. Під кінець дня потрапили на реєстрацію лише ті, що прийшли вранці. Ті, хто очікував з обіду – так і не потрапили. Ми, ясна річ, серед останніх. Але все ж таки залишилися чекати. Невідомо чого. Спека стояла неймовірна! Залишивши Шапку у черзі пішов я за водою. На виході побачив МакДональдз. Зайшов туди, де придбав два морозива-ріжка, один гамбургер та по великому келиху коли та фанти. Морозиво ледве доніс – за три кроки попливло – довелося вершки злизати. Трохи посидівши, поспостерігавши за парами-мажорами (а там переважно були молодята-олігархи (виходячи з їх замовлень)) ми все ж вирішили прийти у суботу – чого чекати, коли робочий день у РАГСі скінчився. По дорозі допили фанту. Поїхали на озеро Вербне купатися. Вже на березі допили колу. Вода була дуже теплою! Неймовірна насолода пірнути під воду серед такої спеки. Шкода, що поруч з нашим будинком немає водоймищ. Найближче придатне для купання – пів години пішки (Десенка) або 10 хв. на велосипеді або маршрутці (затока Десенки або Дніпро).

Ось такі пригоди ми пережили з Шапкою. Світла водночас суміщаючи роботу, навчання, (гос)екзамен(и), підготовку та захист дипломної, практику та черги у РАГСІ не витримала – розкисла слізьми. Я ж в свою чергу не зумів її заспокоїти, що прорвало плотину сліз ще більше. Втім, як на мене, все добре. Ну, така я вже людина, що ставиться до проблем пофігістськи і вирішує їх по мірі надходження. На жаль така моя сутність і цього не змінити. Також я не завжди розумію причин сліз. А коли мене ткнуть носом, то тоді вже мені здається запізно якось реагувати на це – виглядатиме, на мою точку зору, це доволі штучно попри усю щирістьРекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 15

Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис
Проще жить, как Бред и Анджелина-неофициально,чем провернуть все свадебно-бюрократические процедуры пов Киеве ( . Фтопку ритуалы! Одели кольца и айда ''плодиться и размножаться'' :-D А фамилии менять будете?
она да.
Поздравляю! Такое событие! :))
о, это уже первый шаг на пути к ответственному!
Ты не знаешь, что произошло сегодня. Об этом позже будет пост с фотками. Мы подали заявление в центральный ЗАГС на 1-е августа)
поздравляю))) я так и поняла))) приехать не сможем((( но шлем привет! :-)
А зря не сможете. Свадьбы не будет, но роспись обязательна и красивая)
Я рада за вас! Что, серьезно можно приехать на роспись? (хотя, вряд ли я буду в Киеве... но все-же... кто его знает, как все повернется...) Так что я с радостью, если смогу и если вы на самом деле приглашаете )))
На роспись приглашаем всех. Ну а свадьбы у нас не будет) Роспись длится около 10-ти минут

 
ОБОЗ.ua