Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko

Про Хайблог

Самі популярні

На головній сторінці такого поважного і популярного блогу в українському сегменті UA-X, знаходиться калька. Звісно, що я не про записи користувачів – то зовсім інша справа – хто як бажає – так і пише. Я також ніколи не перевіряю свої записи на наявність помилок. За написання посту мої думки біжать по переду рук, тому так багато трапляється очеп’яток – для мене головне висвітлити думки. Більш грамотно я пишу в проекті «по-народному. Там я завжди перед публікацією хоча б раз перечитую написане». Але не на блозі.
Втім саме функціональне меню сайту має дотримуватися правил граматики. І замість «самі популярні» зобов’язаний написати «найпопулярніші», адже в українській мові немає такого слова як «самі» (окрім як "сами зробили"). Можна було б знехтувати якоюсь помилкою аби вона була зроблена з метою якогось «стьобу», але в даному випадку я його не спостерігаю.

Цей запис я зробив не дарма, чим мені подобається «Хайблог», так це зворотнім зв’язком – завжди є змога поспілкуватися з безпосередніми творцями даного проекту, тому я впевнений, що до мого посту дослухаються і внесуть виправлення.
Дякую за увагу.
 
П.С. Рекомендації щодо рекомендацій.Зрозумілі мотиви, чому унеможливили рекомендацію свого посту. Втім на 100% погодитися з цим я не можу. Тут справа у громадянській свідомості. Ніхто не примусить автора рекомендувати не кожен свій запис, а лише виключно добірні – ті, що йому дійсно здаються вартими уваги інших. Ясна річ, що тут доволі тонка межа критеріїв, кожен пост з філософської точки зору можна визнати найкращим та вартим уваги кожного. Але без подібних міркувальних блукань усе стає значно простішим. Вважаю, що за мною має залишатися право на рекомендацію своїх записів. Зобов’язуюся проявити самосвідомість і не помічати подібним маркованням ледве не кожен запис, а виключно гідні уваги пости.

Добре, що… У мене з Шапкою різні блоги. І добре, що адміністрація блогу не заборонила виконувати певні дії з одного комп’ютеру (чи то ай-пі адреси). Просто наші з нею блоги ведуться з одного й того ж компу і в разі заборони, ми вже не змогли б рекомендувати пости один одного.Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (4)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 18

Рекомендував цей запис

 
ОБОЗ.ua