Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko

Бути дорослим

Що це означає? Стати нудним? Отримувати хороші гроші? Бути більш відповідальним? Дотримуватися певної стабільності у своєму житті? Відмовитися від своїх принципів? Стати більш толерантним до вподобань інших (не глумитися над фанатами будь чого, над слухачами попси та різного роду нефорами типу емо тощо…)? Відректися від переконань, що крадію слід відрубувати руку, ґвалтівника каструвати, а вбивцю різати на шматочки, адже все це разом притаманне дитячому міркуванню? (себто східні країни все ще перебувають у дитинстві, включно президентів). Почати одягатися більш стримано (не носити в’єтнамки, сорочку на випуск тощо)? Тоді слід розробити ряд законодавчих критеріїв строгості одягу. Що означає бути дорослим? Як на мене, то дорослі дядьки та тітки, що виляють задами та пісками на танцях – то є прояв дитинства. Я ж такого не роблю – виходить, що переважна більшість людей перебувають у дитинстві, а я належу до меншості дорослих людей. Не розмірковувати запереченнями заперечень та іншими «8 х П/2?» Не намагатися піддати сумніву будь-яке починання? То це означає, що сам Сковорода був усе життя дитиною. Не стверджувати, що, до прикладу Богдан Хмельницький та переважна більшість героїв української історії – будуть гірше, аніж сам Онопрієнко? Але ж чому? Наш бравий Хмелик закатував та вивернув кишки не одному холопові – раніше так було прийнято. То що – лише тому, що всі так раніше робити спустити йому з рук ці звірства?

Такі міркування ви називаєте дитячими? Тоді я категорично не хочу ставати дорослим, адже не можу признати «ізверга» героєм України скільки б добра він не зробив у політичній сфері.

Можливо моє довге волосся – це натяк на дитячі хіпарські протести? Тоді сам Христос був дитиною та хіпарем. Кажете така мода була, так само як і в 70-ті? Але я не вважаю, що бути інкубаторським – це бути дорослим. Немає нічого гіршого ніж бути як всі! – співає Фозі разом з еротичним м’ясом. Ось про що я. Я змайстрував з паперу мишу і поставив її на стіл. Дитина чи дорослий? Звичайна забавка дорослого аби розвіяти смуток? Але де межа? ЇЇ немає. Тож у свої 30, 40, 50, 60 і т. д. років перебувають у дитинстві ті, хто каже іншим, що не підпадають під їхнє світобачення, людям, аби ті вийшли з дитинства, в якому ті, на їх думку перебувають за тими чи іншими сумнівними критеріями.

Серж Милославский
он же
я же
я
все я


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 20

По-моему замечательно,когда люди остаются добрыми,искренними детьми!1Фото супер;)
Рад, что понравились
Рекомендовал эту запись
дякую
кльові фотки)))
Вельми панеже
Дорослішання -- це розчарування. Розчарування у всіх твоїх наївних мріях, принципах та сподіваннях. І саме це і приховується за награною серйозністю, суворістю та розсудливістю. Суто моя думка. ги... :)
Цікава думка. Проте не у всьому ж розчарування - безліч і радощів. У мене, наприклад, у житті все просто суперськи, окрім лише фінансів. Тільки з грішми проблема. у всьому іншому я найщасливіша людина у світі!
Це чудово)) а фінанси -- це, я думаю, не така вже і страшна проблема: при бажанні обо"язково упораєшся!) .... а я чомусь досі вважаю себе дитиною... хоча я навіть схильна до печалі, хоч і намагаюсь бути оптимістом...
Ага - дитина - ублозі казочки розповідаєш) Гроші - це фундамент для усього іншого щастя. І його не так вже й легко побудувати, особливо, коли ти перший у роду з вищою освітою. Батьки мої - робітники. Немає ніяких напрацювань тощо. Все доводиться почианти з нуля. Моїм дітям буде значно простіше.
може й так... Гроші - фундамент, але мати гроші -- це ще не означає мати ЩАСТЯ. я в роду далеко не перша із вищою освітою, навпаки, у мене і батьки, і діди, і прадіди відносяться до української інтелігенції (ну, я її саме так уявляю))).... я зараз вчуся на першому курсі медичного, вчуся як для медичного, а особливо -- для першого курсу в ньому, дуже навіть добре. і я справді хочу бути лікарем, вчуся саме для цього. Та я не очікую від долі великих грошей, великого везіння, і тд. Я просто ХОЧУ БУТИ ЛІКАРЕМ, знаючи, в якому стані зараз українська медицина. Я ХОЧУ, і край! Я розумію, що, будучи на іншому місці, навіть маючи на ньому великі гроші, щаслива я ніколи не буду... Можливо я так міркую просто бо я і справді ще дитина...
Це шо таке??????????????????? "...еротичним м’ясом" ????????????? Це кого ж ти таким еротичним вважеш? отих аморальних дівок зі віагри чи шо?
так вважається
Я дитина у тому, що постійно потребую уваги та опіки, якщо її не отримаю мені стає страшно і плачу) Однак не всі це розуміють...
вот родишь... ;)
Богдан Хмельницкий-это наше фсьо! Великие дела его - исторический факт. А мелкие негативные моменты могли и враги придумать, ''приукрасить''.

Я тобі гарантую, що він вбив не одного свого слугу - такі часи були!
Тихие мирные люди редко творят историю,им лень,они-конформисты. Сумасшедшего маньяка может поймать только сумасшедший полицейский. Победить Польшу,объединить Украину мог только человек с большим темпераментом,решительный,требовательно-жестокий к себе и другим .
хм...не проти,якшо я використаю твої мудрі слова для рефа?)))жартую...скажу просто: +1!!!

 
ОБОЗ.ua