Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."

Роби як я!

1.png

Моя популярність

Моя популярність

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы

чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

bigmir)net TOP 100

Відео

Опрос

В чому сенс буття?

Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko
Настрій: відмінний
музіка: тиша

В Киеве припарковался Гарри Поттер

Рубрика: По-народному // 18 августа '09 в 10:42 (по ссылке можно голосовать за новость. спасибо!)

На одном из столичных зданий, в отверстии похожем на флагшток, замечена торчащая метла. Если бы волшебный мир Гарри Поттера действительно существовал, то такое изобретение по праву нашло бы свое применение.

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 3.0 (2)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы

Комментариев: 22

отже слово *попрошайничество* в Вас не викликало обурення... зрозуміло.
Я не розумію до чого ти? Попрошайнічєство? Я заробляю ці гроші. Знаходжу новини, викладаю їх в текстовому та фотовигляді. Інколи монтую відео. Роблю усе в цікавому, гостому вигляді (наскільки це можливо). Це не просто а я бачив то-то. Я підходжу дещо відповідальніше. Деякі люди цьому вчаться в університеті. Я я без освіти))) тіки технічна вишка
я розумію. от наприклад я пишу твори і вірші та я не кидаю на ХБ зсилки щоб за них голосували. бо якщо комусь цікавий цей твір, і він вирішить що варто за нього клікнути - він це зробить. а запис *(по ссылке можно голосовать за новость. спасибо!)* типове попрошайнічєство.

*Никогда Воробьянинов не стоял с протянутой рукой* - Ильф+Петров.

Але ж слухай. Я не ходжу по чужим блогам, не випрашую голоси. Я таке написав у себе ВДОМА! Моя сторінка блогу - мій дім - усі інші гості. Я не проти їх візиту, але ж вони заходять без запрошень. Тому це їх справа чи сподобається їм щось на моїй сторінці чи ні - я ж їх не кликав. Вдома неможливо попрошайнічать. Вдома кожен ладен робити те, що захоче. І ніхто не вправі йому вказувати що слід робити, а що ні. Можливо у тебе вдома шпалери в квіточку - це ж попса! Але ж мені всеодно, що в тебе вдома - то твої справи.
і ще, що до *цікавого і гострого вигляду* дуже було цікаво про *чайку в гідропарку* читати. Перед тим як щось викладати - ознайомлюйся з першоджерелами
Новини робляться задля розваги читачів. А читачі потрібні для популярності проекту. Проект - для рекламодавців. Такі правила бізнесу. Бізнес річ жорстка. Можна зробити завумну новину - обмірковану, з аналізом, але її ніхто не читатиме. А можна дещо змістити акценти - тоді й буде успіх. Перевіряти інформацію не завжди маю час. Я отримую гроші лише у разі виграшу - ці гроші не варті мого часу на перевірку. Редактор проекту нехай перевіряє. У мене щодня по дві-три новини виходить - це за тієї умови, що це виключно моє хоббі. Редактор їх лише розміщує і отримує тищу баксів. То чого я маю паритися? Його проект - нехай і слідкує, що постить

ОБОЗ.ua