Сергій ОДАРЕНКО. Шпальти київського газетяра

"Трое суток шагать, трое суток не спать ради нескольких строчек в газете..."
Роби як я!

1.png


Моя популярність

Моя популярність

 

Рейтинг блогов

Я на Хайблозі

 

Бесплатные линейки для форумов и блогов, линейки на рабочий стол - Flines.ru

Опрос

Serzh84: Звідки ви мене знаєте?Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


чорна мітка

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Моя статистика

 

bigmir)net TOP 100

Відео


Опрос

В чому сенс буття?Интересы

Антиинтересы

serzh84odarenko

В Киеве прошла акция в поддержку дельфинов

Освободите дельфинов!19-го сентября во время открытия столичного дельфинария на ул. Глушкова, 9, прошла акция направленная в поддержку дельфинов. Ее участники требовали прекратить эксплуатацию животных и освободить их. По словам митингующих, эти дельфины занесены в красную книгу и комерческое использование их запрещено. Во время акции случилась потасовка между протестующими и дирктором дельфинария. Однако, однозначно определить по видео кто виноват - нельзя.

ИсточникРекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 12

Эту акцию я бы поддержала. У нас недавно бельков защищали.
Что за бельки?
Бельки - это детёныши тюленей.
где это вы их разводите?
Не, там суть акции в другом была... Дело в том, что бельковый промысел по сути своей бессмысленный и беспощадный, поскольку бельков убивают ради меха(на всякие там шубки и т.д.) в промышленных масштабах.
А это еще совсем детёныши. И соответственно, убивают их дофига.
Перед началом очередного промыслового сезона пошла гулять по сети петиция против такого действа. И подписей в итоге хватило с лихвой, и если я правильно помню, таки этот промысел закрыли.
Дельфины Средиземного моря провели митинг в поддержку Киевлян) Они утверждали, что киевляне - очень пугливые зверьки и их нельзя пугать такими мээээрами как Леонид Черновецкий :)
Да про вашего мера легенды ходят!!!
это да...

Найкраще вірус поширюється у закритих теплих приміщеннях з підвищеною вологістю повітря, до яких, безумовно, належать дельфінарії. Також слід зазначити, що, за даними лікарів-ветеринарів, потенційними носіями бактеріальної пневмонії та специфічних стрептококів можуть бути самі дельфіни, які теоретично можуть передавати хвороби відвідувачам дельфінарію під час купання, а це, у більшості – діти.

Як нам стало відомо, власники київського дельфінарію „Немо” ігнорують постанову Кабінету міністрів України № 1152 „Про запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 і гострихреспіраторнихзахворювань серед населення”

в якому зокрема йдеться про те, що слід „Увести з 30 жовтня 2009 р. на території України вищий рівень небезпеки поширення грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 (далі — пандемічний грип), заборонивши проведення всіх масових заходів”.

Але на наш дзвінок до довідкової служби дельфінарію „Немо” оператор повідомила нас, що про жодний карантин власники дельфінарію не чули, і ніяких масових заходів скасовувати не збираються.

Хочемо нагадати, що реклама дельфінарію „Немо” розрахована передусім на дитячу аудиторію; діти є основною категорією відвідувачів закладу, а діти віком до 5 років можуть відвідувати дельфінарій безкоштовно. Разом з тим, за даними Міністерства охорони здоров”я, вірус грипу А/Н1N1 передається повітряно-крапельним шляхом при безпосередньому контакті хворої та здорової людини, і може передаватись навіть під час інкубаційного періоду, коли клінічні прояви хвороби відсутні. Найкраще вірус поширюється у закритих теплих приміщеннях з підвищеною вологістю повітря, до яких, безумовно, належать дельфінарії. Також слід зазначити, що, за даними лікарів-ветеринарів, потенційними носіями бактеріальної пневмонії та специфічних стрептококів можуть бути самі дельфіни, які теоретично можуть передавати хвороби відвідувачам дельфінарію під час купання, а це, у більшості – діти.

Хочемо заявити, що власники дельфінарію „Немо” своїми діями не лише порушують постанову Кабінету міністрів України №1152, а і безпосередньо наражають на небезпеку захворіти на високопатогенний грип та інші вірусні хвороби відвідувачів вистав, переважно дітей.

Хто ви?


 
ОБОЗ.ua